Autorádio s navigací

Autorádia s navigací jsou velice efektivní a stále více využívané navigace. Pokud máte zájem koupit si nový vůz a vybavit ho tím nejlepším vybavením, tak bude jistě navigace s rádiem tou nejlepší volbou. Autorádio s navigací nejen vypadá velice dobře, ale především jeho kvality splňují všechna očekávání. Autorádio s navigací vypadá téměř stejně jako displej navigace, ale je zabudován přímo do hlavního panelu místo klasického autorádia nebo jeho displeje.

Do vozů lepších značek jsou tyto navigace přidávány normálně, zato do jiných nebo starších modelů je nutné si za tuto službu a produkt zaplatit. Nainstalování této rádio navigace může trvat až několik dní a úpravy se obvykle neprovádějí v autorizovaných servisech, ale v autoopravnách, které se zabývají instalací autorádií do palubní desky. Nejen, že je tento systém velice dobře a jednoduše ovladatelný, ale především dobře vypadá a plní všechny funkce navigace a rádia v jednom produktu.

Displeje bývají nejčastěji dotykové a plánování trasy nebo vyhledávání je stejné, ale jen pomocí dotykového displeje. Rádio je snadno nastavitelné nejen pomocí displeje, ale i pomocí postranních tlačítek, která jsou vedle navigace zabudována. Autorádia s navigací mají nejen USB vstup, ale i přehrávač na CD. Je velice efektivní navigací v dnešní moderní době.

Komentáře jsou uzavřeny.